Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Dodge

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 06:52 , ,

Cip Dodge -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 00:00 Претпријатие ,

DODGE CALIBER 2.0 CRD 140 KS -07 MT Auto

5 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 15:36 , ,

DODGE CALIBER 2.0 crd REGISTRIRAN CELA GODINA

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 14:45 ,

Dodge Nitro 2.8crd 130kw 4x4 Jeep 4x4

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 16:16 ,

DODGE Caliber 2010,.Golf motor 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
28 мај 13:03 , ,

Dodge nitro 4X4 2.8 diesel

7 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 19:49 ,

Dodge Charger

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
23 мар. 16:40 , ,

Dodge Caliber

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 19:05 ,

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток