Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Fiat | Друг модел

15 фев. 23:30 ,

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
17 окт. 15:08 Претпријатие , ,

SHLEP SLUZBA 24/7

Година: 2001
Километража: 45 000 - 49 999
19 јул. 14:59 , ,

FIAT CAMPANJOLA DJIP KABRIO UNIKAT -63

Година: 60-тите
Километража: 20 000 - 24 999
10 јул. 18:41 , ,

Fiat 1300 vo odlicna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 13:44 ,

Iveco Daily

250 000 МКД

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
21 апр. 22:52 , ,

Fiat 1300 vo odlicna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 11:02 ,

Polovni delovi za Fiat Campagnola

Година: Постари од 50-тите
Километража: 0 - 4 999
15 окт. 23:31 ,

Fiat Campagnola delovi

7 778 МКД

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
31 авг. 23:04 ,

Fiat Campagnola delovi

4 335 МКД

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
05 авг. 00:24 ,

Fiat Campagnola za delovi

1 234 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
14 мај 09:02 , ,

Fiat Dogan

998 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
07 мај 00:35 ,

Fiat Campagnola za delovi

3 331 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
22 апр. 02:34 ,

Fiat Campagnola na delovi

Година: 1980
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 23:28 ,

Fiat 1100

Година: 60-тите
Километража: 85 000 - 89 999
09 ноем. 18:01 ,

Fiat Pegla

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
22 септ. 17:19 ,

Fiat Albea Plin Reg

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
02 септ. 19:01 ,

Fiat 1500

Година: 1980
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 11:21 , ,

FIAT MAREA WEEKEND

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 14:34 , ,

Fiat -78

Година: 70-тите
Километража: 65 000 - 69 999
19 апр. 19:18 ,

Fiat IVECO kampanela

300 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 19:26 , ,

Fico Fiat -70

400 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
13 септ. 02:39 , ,

FIAT ALBEA FULL -05 MAKEDONSKA

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
20 авг. 18:33 , ,

Fiat Albea -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
07 авг. 14:04 , ,

Fiat -95

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 10:00 , ,

Fiat Albea -03

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 03:58 , ,

Fiat Albea 1.2 16 ventili so klima -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 23:53 , ,

Fiat FIORINO -00

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
21 мај 20:06 , ,

Fiat Dogan Tofas -95

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
20 мар. 11:51 ,

Fiat Lancia 1.4 benzin -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 21:24 , ,

Fiat Tristac -70

Година: 70-тите
Километража: 120 000 - 129 999
22 окт. 12:05 , ,

TOFAS DOGAN S -95

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
25 авг. 13:52 ,

Fiat LANCIA 1.4 -99 ili menuvam

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 23:01 , ,

Fiat Dogan -95

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
22 мај 16:26 ,

FICO Fiat -70

Година: 70-тите
Километража: 120 000 - 129 999
26 апр. 14:38 , ,

Dogan Tofas so atest plin -94

16 000 МКД

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
03 апр. 21:27 ,

Fiat Tofas -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан. 17:31 , ,

Tofas Kartal S -95

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
16 јан. 20:53 , ,

Tofas Kartal S -95

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток