Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 124

28 мар. 15:07 ,

Fiat 124

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
26 апр. 23:53 , ,

Fiat Punto

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:30 , ,

Polski Fiat 125 p -80

1 300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток