Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | 124

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 мар. 15:07 ,

Fiat 124

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
26 апр. 23:53 , ,

Fiat Punto

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:30 , ,

Polski Fiat 125 p -80

1 300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток