Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | 124 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


26 апр. 23:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Punto

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 18:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

Polski Fiat 125 p -80

1 300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток