Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 126

13 апр. 16:53 ,

ZASTAVA FIAT 126P

370 ЕУР

Година: 1988
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 15:39 ,

Fiat 126 peglica

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 20:24 , ,

Fiat 126

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
23 јул. 10:09 ,

Fiat 126 p

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
29 јун. 12:10 , ,

Fiat 126 PEGLICA reg do 27 07 -17

320 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
21 мар. 20:48 , ,

Fiat 126

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 45 000 - 49 999
20 фев. 13:34 , ,

Fiat 126

10 000 МКД

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 17:21 , ,

Fiat 126p -89 Peglicka

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
11 септ. 09:38 , ,

Fiat 125 -89

200 ЕУР

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
19 мај 19:57 ,

Fiat 126 -89

670 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
18 фев. 22:34 , ,

Fiat 126 -90

Година: 1990
Километража: 45 000 - 49 999
10 авг. 11:18 , ,

FIAT 126p - 89

480 ЕУР

Година: 1989
Километража: 70 000 - 74 999
21 апр. 17:30 , ,

Fiat 126 p -87

450 ЕУР

Година: 1987
Километража: 65 000 - 69 999
02 мар. 17:54 , ,

Fiat 126p -90

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток