Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | 126 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 апр. 16:53 Автомобили , Битола

ZASTAVA FIAT 126P

370 ЕУР

Година: 1988
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 15:39 Автомобили , Гостивар

Fiat 126 peglica

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 20:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat 126

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
23 јул. 10:09 Автомобили , Штип

Fiat 126 p

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
29 јун. 12:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat 126 PEGLICA reg do 27 07 -17

320 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
21 мар. 20:48 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 126

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 45 000 - 49 999
20 фев. 13:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat 126

10 000 МКД

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 17:21 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat 126p -89 Peglicka

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
11 септ. 09:38 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Fiat 125 -89

200 ЕУР

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
19 мај 19:57 Автомобили , Тетово

Fiat 126 -89

670 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток