Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 131

10 апр. 19:39 , ,

Fiat

25 000 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 18:35 , ,

Fiat 131 Dogan tofash

30 000 МКД

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 19:21 , ,

Fiat 131

Година: 1998
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток