Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 500

03 авг. 16:08 , ,

FIAT 500 NOVO

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
02 авг. 21:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
30 јул. 10:39 ,

Fiat 500 1.2 70ks benzin Swiss -09 Novo

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
29 јул. 13:43 ,

Fiat 500 1.4 sport -09

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 23:58 Претпријатие , ,

FIAT 500 1.3D

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 21:27 , ,

FIAT 500 / 1,3 JTD / 2008 godina

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 18:26 ,

Fiat 500 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 21:45 , ,

Fiat 500 c lounge

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
18 јан. 20:12 , ,

Fiat 500 1.4-16 v

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 19:42 ,

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 18:31 , ,

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 20:23 , ,

Fiat 500

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
27 апр. 00:41 , ,

FIAT 500 SPORT 1.4 16V 100KS 2008 GOD

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 19:49 ,

FIAT 500 1.3 MULTIJET 55KS FULL OPREMA 135000KM

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 мар. 22:26 , ,

FIAT 500 Automatik

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
15 дек. 16:21 ,

Fiat 500 1.4 benzin

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 11:53 , ,

Fiat 500 1.2 Salon

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
08 мар. 11:49 , ,

Fiat 500 Abarth 56 600 km

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
20 јан. 13:26 , ,

Fiat 500 1.3 jtd 75ks

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
06 ноем. 08:57 , ,

Fiat 500 1.3 multijet 16v

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 13:44 , ,

Fiat 500

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
25 септ. 21:27 , ,

Fiat 500

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 40 000 - 44 999
28 мај 12:53 , ,

Fiat 500 edinstveno

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
08 фев. 18:17 ,

Fiat 500 benzin

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
26 септ. 15:16 ,

FIAT 500 vo odlicna sostojba -16

4 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 16:28 Претпријатие , ,

Fiat 500 1.3 multijet -09 novo

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
01 јул. 18:59 , ,

Fiat 500 -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
08 фев. 19:36 , ,

Fiat 500 -08

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
05 фев. 16:49 , ,

Fiat 500 1.2 -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
23 дек. 00:25 ,

Fiat 1300 -70

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 12:47 , ,

Fiat 500 -10

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток