Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 500 Abarth

05 авг. 10:52 , ,

Fiat 500 Abarth 1.4 Turbo 220 hp

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 13:45 , ,

Fiat Abarth 595 C Competizione

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток