Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | 500

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 21:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
11 јул. 15:37 Претпријатие , ,

FIAT 500 1.3D

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 јул. 10:04 ,

Fiat 500 1.2 70ks benzin Swiss���� 2009 Novo

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
29 јун. 10:54 , ,

FIAT 500 1.2 BENZIN -08

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
31 мај 11:39 , ,

FIAT 500 NOVO

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
10 апр. 21:27 , ,

FIAT 500 / 1,3 JTD / 2008 godina

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 18:26 ,

Fiat 500 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 21:45 , ,

Fiat 500 c lounge

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
18 јан. 20:12 , ,

Fiat 500 1.4-16 v

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
06 окт. 19:37 , ,

Fiat 500 1.2i -11

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток