Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | 500C

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 јун. 15:56 Претпријатие ,

Fiat 500 Cabrio 1.2 i Full -15 Avto Connect

8 650 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
03 јан. 23:18 ,

FIAT 500 C - CABRIO

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
17 дек. 20:22 , ,

FIAT 500C

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
18 јан. 21:40 ,

FIAT 500 1.3 MULTIJET TURBO DIESEL

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
28 септ. 18:55 ,

Fiat 500C ABARTH Cabrio 1.4 T 140 ps -15

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток