Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | 500L

26 мар. 19:50 , ,

Fiat 500L vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 11:55 , ,

Fiat 500L 1.3 dizel -13

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
07 окт. 15:12 ,

Fiat 500L

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
07 мар. 12:35 ,

Fiat 500L Twinair 105hk Lounge

5 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
15 дек. 11:53 , ,

FIAT 500L 1.3 JTD

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток