Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Barchetta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 јул. 02:15 , ,

Fiat

2 000 МКД

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
27 авг. 12:18 , ,

Fiat Barchetta

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
24 авг. 15:22 , ,

Fiat Barchetta -96

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
29 јан. 23:48 , ,

Fiat Barchetta -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
17 ноем. 22:25 , ,

Fiat Barchetta -96 vo top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток