Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Barchetta | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 јул. 02:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat

2 000 МКД

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
27 авг. 12:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Barchetta

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
24 авг. 15:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Barchetta -96

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
29 јан. 23:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Barchetta -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
17 ноем. 22:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Barchetta -96 vo top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток