Македонски | Shqip | English |

Гази Баба | Возила | Автомобили | Fiat | Barchetta

29 јан. 23:48 , ,

Fiat Barchetta -96

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток