Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Brava

Денес 08:43 , ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD 105 KS -00 KLIMA FULL

699 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 15:54 ,

Fiat Brava 1.2 -99

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 06:43 , ,

Fiat Brava 1.4 sx, od Prv Sopstvenik

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 16:18 , ,

Fiat Brava

350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
08 мар. 21:17 , ,

Fiat Brava

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 14:55 , ,

Fiat Brava 1.9td vo odlicna sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 00:48 ,

Fiat Brava 1.9 TD 75 ks

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
01 дек. 22:08 , ,

Fiat Brava 1.4

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 04:08 , ,

Fiat Brava 1.6 16v benzin/plin

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 23:04 ,

FIAT BRAVA 1.4 S

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 01:57 , ,

Mercedes C200 kompresor atest plin avangarde-01

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 05:30 ,

Fiat Brava

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
25 окт. 05:27 , ,

Fiat Brava

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
24 окт. 18:36 ,

Fiat Brava 1.9TD

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
10 окт. 23:08 , ,

Fiat Brava 1.9TD klima

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 12:18 , ,

Fiat Brava 1.9TD klima

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
01 септ. 12:21 , ,

Fiat Brava ekstra povolna cena

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 , ,

Fiat Brava 1.9TD

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 16:53 ,

Fiat Brava

57 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
12 јул. 18:33 , ,

Fiat Brava - ekstra povolna cena

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 12:53 ,

Fiat Brava

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 17:29 ,

Fiat Brava 105 1.9 JTD 77KW

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 01:19 , ,

Fiat Brava 1.9 TD75 vo odlicna sostiojba

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 00:39 ,

Fiat Brava 1.4 so klima i plin

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
07 мај 01:21 ,

Fiat Brava 1.9 JTD

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 13:31 ,

Fiat Brava

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
30 мар. 19:13 ,

Fiat Brava Itno

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
08 мар. 19:53 , ,

FIAT BRAVA 1.6 SX

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 12:46 ,

Fiat Brava 1.9 td 98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 23:51 ,

Fiat brava td

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
24 фев. 13:37 ,

Fiat Brava

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 09:40 ,

Fiat Brava ispravno

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
27 дек. 23:51 ,

Fiat Brava

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 21:36 ,

Fiat Brava 1.4 12VS

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек. 12:15 , ,

Fiat Brava

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 10:50 Претпријатие , ,

Fiat Brava 1.6 benzinec

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
07 септ. 23:17 , ,

Fiat Brava 1.6

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
25 авг. 18:18 , ,

Fiat Brava

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 21:32 , ,

Fiat Brava 1.2 16v

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
03 авг. 15:45 ,

Fiat Brava 1.9 JTD 105 konja -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 19:34 ,

Fiat Brava 75dizel

9 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
24 јун. 18:21 , ,

Fiat Brava 1.2 16v 80hp

2 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
21 јун. 04:27 ,

FIAT BRAVA

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 19:07 ,

Fiat Barva

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 10:46 , ,

Fiat Brava

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 14:45 ,

Fiat Brava

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
05 апр. 23:00 , ,

FIAT BRAVA ZA DELOVI

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 22:25 , ,

Fiat Brava ELX

1 699 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
10 мар. 09:56 , ,

Fiat Brava

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток