Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Bravo

07 авг. 22:33 , ,

FIAT BRAVO multijet 1.9 - 07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 авг. 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 13:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 00:31 , ,

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET DIESEL 77KW 105KS

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 19:39 , ,

Fiat Bravo 1.6 Multijet 6brzini 2008Uvoz Holandija

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 авг. 16:48 ,

FIAT BRAVO -09 1.6L, 77kW registrirana

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 14:29 Претпријатие , ,

Fiat Bravo 1.6 Multijet

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 14:18 Претпријатие , ,

Fiat Bravo 1.9 jtd multijet

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 13:50 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.6 Multijet 120 ks-09g-EURO 5-KAKO NOV

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 јул. 00:12 , ,

Fiat Bravo 1.6 dizel 77kw -08

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 11:11 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDm 120 KS 164000KM -08 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 07:50 , ,

FIAT BRAVO -12 1.4 90ks vgraden LANDIRENZO

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
17 јун. 01:55 ,

Fiat Bravo prv sopstvenik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 20:22 ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
19 мај 16:37 ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
12 мај 04:54 , ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 01:39 , ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 01:48 , ,

Fiat BRAVO GT 1.9JTD EXTRA Xenon Abarth

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 22:53 ,

Fiat Bravo -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 16:50 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.4 T-JET 96000km garantirano -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
26 фев. 10:15 ,

Fiat Bravo SX 1.6 16v

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 15:19 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzin-plin, ne uvezuvan

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 фев. 08:14 , ,

FIAT BRAVO 1.9 Multijet

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
11 фев. 08:20 Претпријатие ,

FIAT Bravo 1.6 multijet 105 ks.-10

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 11:51 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 07:23 ,

Fiat Bravo 1.2

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 07:23 ,

Fiat Bravo 1.2

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 20:40 ,

Fiat Bravo

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:40 ,

Fiat Bravo 1.9

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 10:37 , ,

Fiat Bravo 1.9 jtd multijet 2-07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 09:37 ,

Fiat Bravo 1.9 Multijet Full Koza

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 ноем. 15:12 , ,

Fiat Bravo 1.4 turbo 150 ks

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 09:15 , ,

Fiat Bravo 1.2 - 00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
10 окт. 22:53 , ,

Fiat Bravo 1.9 Mjet 88 kw -07 EXTRA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 окт. 17:49 ,

Fiat Bravo

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 14:26 , ,

Fiat Bravo 1.9 jtd multijet -07

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 16:36 ,

Fiat Bravo SX 1.2 16v benzin

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 22:57 , ,

Fiat Bravo menuvam so moja doplata

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток