Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Cinquecento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 мај 17:23 ,

Fiat Cinquecento

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
06 јан. 16:19 , ,

Fiat Cinquecento -97

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
23 дек. 21:07 ,

Fiat Cinquecento -95

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
22 ноем. 10:20 Претпријатие , ,

FIAT Cinquecento LANCIA Y PLINSKI URED/REGISTRIRA

690 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 13:46 ,

Fiat Cinquecento cinkvecento ekstra

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
10 окт. 08:47 ,

Fiat Cinquecento 1995

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 03:19 , ,

Fiat Cinquecento

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
22 јун. 11:08 , ,

FIAT CINQUECENTO

40 000 МКД Намалена цена

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
24 апр. 17:47 , ,

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток