Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Cinquecento | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


23 окт. 13:46 Автомобили , Кичево

Fiat Cinquecento cinkvecento ekstra

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
10 окт. 08:47 Автомобили , Штип

Fiat Cinquecento 1995

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 03:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Cinquecento

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
22 јун. 11:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CINQUECENTO

40 000 МКД Намалена цена

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
24 апр. 17:47 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 19:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CINQUECENTO

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
27 дек. 11:07 Автомобили , Кочани

Fiat Cinquecento Odlicno

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
04 септ. 21:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT CIKVECENTO

36 000 МКД

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток