Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Fiat | Cinquecento | Pazar3

24 апр. 17:47 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток