Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Cinquecento

16 дек. 18:04 , ,

Fiat Cinquecento -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток