Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Coupe

Вчера 18:53 , ,

Fiat Coupe 16v

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 14:05 , ,

Fiat Coupe -97

899 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 19:45 ,

Fiat Coupe 2.0 16v 140ks

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
29 мај 02:05 ,

Fiat Coupe 2.0 16v 140ks

1 МКД

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
05 мај 03:50 ,

Fiat Coupe

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 18:51 , ,

FIAT COUPE 2.0 20V VIS

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 09:39 ,

Fiat Coupe 2.0 20V Sport 280 ks -99

11 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
22 окт. 18:37 , ,

Fiat Coupe -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 20:38 ,

Fiat Coupe -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток