Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Croma

01 авг. 17:24 ,

FIAT CROMA 1.9 AUTOMATIC

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 19:05 , ,

Fiat croma 1.9 jtdm. 2006 god

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 13:38 , ,

Fiat Croma 1.9 jet -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 15:54 , ,

Fiat Croma

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 04:02 , ,

Fiat Croma 1.9 -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
07 фев. 19:16 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9jtd 120ks -06 nov uvoz

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 17:59 Претпријатие ,

FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 21:54 ,

Fiat Croma Itno

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 11:01 , ,

Fiat Croma -06

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
31 дек. 09:41 Претпријатие ,

FIAT CROMA 1.9M-JET 120KS FACELIFT -10

2 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 19:09 , ,

Fiat Croma 1.9 JTD Automatic moze i zamena

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 02:09 ,

Fiat Croma -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 19:33 , ,

Fiat Croma -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 12:15 ,

Fiat Croma II

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 16:44 , ,

Auto

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 12:32 , ,

Fiat Croma

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 13:34 ,

Fiat Chroma Super cena

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 23:52 ,

Fiat Croma dizel -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 21:39 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9JTD 120ks 6brizni UNIKAT -07

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 20:05 , ,

Fiat Croma 1.9 Diesel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
23 ноем. 19:08 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9JTDm 6brizni NAVI+DVD XENON -07

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 10:17 ,

Fiat Croma 1.9 jtd 110kw registrirana cela godina

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 11:36 , ,

Fiat Croma MultiJet

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:06 , ,

Fiat Croma 1.9 Tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 21:09 , ,

Fiat Croma

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 350 000 - 399 999
19 септ. 21:27 , ,

Fiat Croma 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 17:10 , ,

Fiat croma 2007 1.9 jtd full

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 23:03 , ,

Fiat Croma 1.9JTDM 150ks -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 14:23 , ,

Fiat Croma 2.4 multijet dizel

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 10:47 ,

FIAT CROMA -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 00:32 ,

Се продава

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 јул. 23:49 , ,

FIAT CROMA

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 17:55 ,

Fiat Croma 1.9 MJ full oprema

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 09:10 , ,

Fiat Croma

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 07:47 , ,

Fiat Croma 1.9 150 ks multijet dizel

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 23:19 ,

Fiat Croma -09

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 14:08 , ,

Fiat Croma 1.9 Jtdm 150 ks -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 јул. 15:17 ,

FIAT CROMA -07

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 07:49 ,

Fiat Croma -08

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 03:49 ,

Fiat Croma -08 so full oprema

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 13:04 ,

Fiat Croma 1.9 dizel -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
02 фев. 16:34 ,

Fiat Croma -92

Година: 1992
Километража: 20 000 - 24 999
24 дек. 07:56 , ,

FIAT CROMA -06

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 18:42 ,

Fiat Croma -08

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул. 19:15 ,

FIAT CROMA -05

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток