Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Fiat Croma

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Fiat Croma | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 19:35 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9 mjet 120ks 2007 perfektna

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 00:35 Претпријатие , ,

FIAT CROMA 1.9 JTD multijet AUTOMATIC CH

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 10:03 ,

Fiat Croma 2.4

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 11:48 ,

Se Prodava !!

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 13:05 ,

FIAT CROMA 1.9 AUTOMATIC

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 14:24 ,

Fiat croma

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 21:50 , ,

SE PRODAVA FIAT CROMA 1.9 150hp

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 00:30 ,

FIAT CROMA 88KW(120KS)

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 11:03 , ,

Fiat Croma 1.9 Multi jet 150ks

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 02:17 ,

Kolata e full opti e vo dobra sostojba pali i vozi

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 20:22 , ,

Fiat Croma 1.9 150ks

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 19:38 , ,

Fiat Croma -06

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
31 јул. 19:05 , ,

Fiat croma 1.9 jtdm. 2006 god

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 13:38 , ,

Fiat Croma 1.9 jet -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 15:54 , ,

Fiat Croma

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 04:02 , ,

Fiat Croma 1.9 -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
07 фев. 19:16 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9jtd 120ks -06 nov uvoz

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 17:59 Претпријатие ,

FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан. 21:54 ,

Fiat Croma Itno

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
31 дек. 09:41 Претпријатие ,

FIAT CROMA 1.9M-JET 120KS FACELIFT -10

2 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 19:09 , ,

Fiat Croma 1.9 JTD Automatic moze i zamena

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 02:09 ,

Fiat Croma -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 19:33 , ,

Fiat Croma -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 12:15 ,

Fiat Croma II

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 16:44 , ,

Auto

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 12:32 , ,

Fiat Croma

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 13:34 ,

Fiat Chroma Super cena

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 23:52 ,

Fiat Croma dizel -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 21:39 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9JTD 120ks 6brizni UNIKAT -07

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 20:05 , ,

Fiat Croma 1.9 Diesel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
23 ноем. 19:08 Претпријатие ,

Fiat Croma 1.9JTDm 6brizni NAVI+DVD XENON -07

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 10:17 ,

Fiat Croma 1.9 jtd 110kw registrirana cela godina

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 11:36 , ,

Fiat Croma MultiJet

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:06 , ,

Fiat Croma 1.9 Tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 21:09 , ,

Fiat Croma

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 350 000 - 399 999
19 септ. 21:27 , ,

Fiat Croma 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 17:10 , ,

Fiat croma 2007 1.9 jtd full

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 23:03 , ,

Fiat Croma 1.9JTDM 150ks -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 14:23 , ,

Fiat Croma 2.4 multijet dizel

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 10:47 ,

FIAT CROMA -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 00:32 ,

Се продава

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 јул. 23:49 , ,

FIAT CROMA

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 17:55 ,

Fiat Croma 1.9 MJ full oprema

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 09:10 , ,

Fiat Croma

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 07:47 , ,

Fiat Croma 1.9 150 ks multijet dizel

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Fiat Croma | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации