Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Croma | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 окт. 12:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT CROMA facelift 1.9 JTD multijet CH

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 19:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Croma 1.9 JTD Automatic moze i zamena

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 19:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Croma -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 10:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Croma

4 444 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 фев. 20:05 Автомобили , Скопjе , Чаир

Fiat Croma 1.9 Diesel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 11:36 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Croma MultiJet

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Croma 1.9 Tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 21:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Croma

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 350 000 - 399 999
19 септ. 21:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Croma 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток