Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 дек. 11:19 Претпријатие Автомобили , Велес

Fiat Croma 1.9 Multijet 120 ks -07 FULL

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 18:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT CROMA facelift 1.9 JTD multijet CH

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 19:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Croma 1.9 JTD Automatic moze i zamena

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 02:09 Автомобили , Гостивар

Fiat Croma -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 19:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Croma -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 12:15 Автомобили , Берово

Fiat Croma II

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 септ. 10:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Croma

4 444 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
20 авг. 16:44 Автомобили , Куманово , Липково

Auto

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток