Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Doblo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 08:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Doblo Cargo

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 03:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT DOBLO MULTIJET 1.3

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 ноем. 18:10 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT DOBLO PATNICKO 1.3 JTD -12

6 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
10 ноем. 16:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Doblo

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 23:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT DOBLO DIZEL NEUVEZUVANO

7 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999
31 окт. 13:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Doblo N1

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
29 окт. 14:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT DOBLO

1 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 12:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat DOBLO TOP CENA

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток