Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Ducato

01 авг. 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
17 јул. 08:02 ,

FIAT DUCATO -10

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 400 000 - 449 999
25 мај 19:11 , ,

Fiat Ducato

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 35 000 - 39 999
04 мај 03:39 , ,

FIAT DUCATO 120 MULTIJET -08 SO KLIMA

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 02:56 , ,

FIAT DUCATO 2.3JTD /boxer / jumper/sprinter/iveco

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 јан. 14:47 ,

Fiat Ducato -11

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 04:33 ,

Fiat Ducato 2.8TD

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
12 септ. 16:46 ,

Fiat Ducato Tovarno Kombe Vgraden Metan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 35 000 - 39 999
14 јул. 12:28 ,

Fiat Ducato

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 12:45 , ,

Fiat Ducato

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 20:41 , ,

Fiat Ducato 2.3

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 дек. 12:10 , ,

Fiat Ducato 130 multijet

8 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 23:23 , ,

Fiat Ducato dve kombinja

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
20 јул. 13:26 ,

Fiat Ducato 2.2 Multijet

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 08:31 ,

FIAT DUKATO MAXI 120 multi jet

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 16:16 , ,

Fiat Ducato 2.8

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 15:42 ,

Fiat Ducato Maxi

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 фев. 12:00 , ,

KOMBE FIAT DUCATO

5 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
11 окт. 13:59 , ,

Fiat Ducato Maxi 2007 Klima Sprinter

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 23:40 , ,

Fiat Ducato

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток