Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Ducato

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 јул. 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
30 јун. 14:49 ,

FIAT DUCATO -10

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 400 000 - 449 999
25 мај 19:11 , ,

Fiat Ducato

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 35 000 - 39 999
04 мај 03:39 , ,

FIAT DUCATO 120 MULTIJET -08 SO KLIMA

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 02:56 , ,

FIAT DUCATO 2.3JTD /boxer / jumper/sprinter/iveco

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 јан. 14:47 ,

Fiat Ducato -11

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 04:33 ,

Fiat Ducato 2.8TD

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
12 септ. 16:46 ,

Fiat Ducato Tovarno Kombe Vgraden Metan

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 35 000 - 39 999
14 јул. 12:28 ,

Fiat Ducato

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток