Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Fiorino

18 јун. 00:11 Претпријатие , ,

Fiat Fiorino 1.3 Multijet

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 11:02 Претпријатие , ,

Fiat Fiorino 1.3 Multijet

3 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 16:32 ,

Fiat Fiorino

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
08 мар. 09:43 , ,

Fiat Fiorino registriran

3 333 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 15:29 , ,

Fiat Fiorino Multijet 1.3

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
20 ноем. 14:45 , ,

Fiat Florino

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 11:24 , ,

Fiat Fiorino 1.3 jtd -11

3 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
21 мај 23:32 , ,

Fiat Punto

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 08:34 , ,

Fiat Firoino 1.3 jtdm 75ks -10 extra cena

3 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 16:27 , ,

Fiat Fiorino 1.3multijet

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 18:25 , ,

Fiat fiorina 13 mullti xhet -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 16:13 , ,

Fiat Fiorino 1.3 disel

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 16:24 , ,

FIAT FIORINO 1.3 DIZEL KLIMA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 20:21 ,

Fiat Fiorino

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 20:30 ,

Fiat Fiorino 1.7 TD

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 16:32 , ,

Fiat Fiorino

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
04 ноем. 17:30 , ,

Pick up Fiat Fiorino 17dizel

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 13:26 ,

Fiat Fiorino

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
19 јул. 18:13 , ,

Fiat Fiorino

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
30 мај 14:57 , ,

Fiat Fiorino 1.7 D tovaren kamion

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 08:26 , ,

Fiat Florino 11 -11 1.3 Multijet

6 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 45 000 - 49 999
31 мар. 20:37 , ,

Fiat Fiorino 17d

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 14:23 ,

se prodava pikap fiat fiorino

8 000 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 09:31 ,

Pick up Fiat Fiorino

50 000 МКД

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
12 фев. 13:47 ,

Fiat Fiorino Pick up 1.4.6

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 03:30 ,

Fiat Fiorino

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
05 дек. 16:32 ,

Fiat Fiorino 1.7 D

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 12:09 ,

Fiat Fiorino 1.3 multijet -09

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 17:41 , ,

Fiat Fiorino Neuvezuvan -09

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
21 јан. 16:11 ,

Fiat Fiorino 1.6 family -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 16:22 ,

FIAT Fiorino 1.7d -94 ITNO

590 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 20:00 ,

Fiat Fiorino 1,7D -94 mnogu povolno

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток