Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Fiorino | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


23 окт. 15:42 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Fiorino Multijet 1.3

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
25 јул. 11:24 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Fiorino 1.3 jtd -11

3 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
21 мај 23:32 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Punto

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 08:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Firoino 1.3 jtdm 75ks -10 extra cena

3 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 16:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Fiorino 1.3multijet

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 18:25 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat fiorina 13 mullti xhet -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 16:13 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Fiorino 1.3 disel

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 16:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT FIORINO 1.3 DIZEL KLIMA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток