Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Fiat | Fiorino | Pazar3

06 дек. 16:32 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Fiorino

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
04 ноем. 17:30 Автомобили , Струмица , Василево

Pick up Fiat Fiorino 17dizel

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
31 мар. 20:37 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Fiorino 17d

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток