Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Fiorino

21 јан. 16:11 ,

Fiat Fiorino 1.6 family -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток