Македонски | Shqip | English |
Денес 12:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:50 Автомобили , Тетово

Fiat Punto 1.3 disel -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
12 дек. 23:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 10:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet Dynamic

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 дек. 13:10 Автомобили , Скопjе , Илинден

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 10:28 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 90ks Swiss Novo

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 09:45 Претпријатие Автомобили , Велес

Fiat Grande 1.9 jtd 96kw -06

3 290 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
03 дек. 15:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN -08 AUTO ZVEKI

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 15:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Grande Punto 1.3 multijet

11 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
24 ноем. 02:26 Автомобили , Битола

FIAT Grande Punto

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 02:55 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9 JTD 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 22:54 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9 JTD -06

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 окт. 17:08 Автомобили , Скопjе , Скопје

Grande Punto -07 dizel

2 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 окт. 18:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

GRANDE PUNTO 1.9 D 131 KS 6 BRZINI SPOR

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 20:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 окт. 11:44 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat Punto 1.2 actual FULL SO VGRADEN METAN

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 18:38 Претпријатие Автомобили , Битола

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIZEL -07 REGISTRIRANO

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 12:20 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Grande Punto 1.3 jtd -07

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 септ. 23:28 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat GrandPunto 1.3 multiJet -06/-07

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 15:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Grande 1.3mjet

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 септ. 09:47 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3 multyjet dizel

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 12:38 Претпријатие Автомобили , Тетово

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48kw Full -07 AVTOCENTAR

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 септ. 12:23 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3jdt -06 registriran ZAMENA

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 00:21 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Grande Punto 1.9 jtd sport paket

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 16:08 Автомобили , Тетово

FIAT GRANDE PUNTO 1.3multijet reg so zelen karto

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 23:47 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 20:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 авг. 01:41 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 20:57 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул. 00:21 Автомобили , Куманово

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 PLIN BENZIN

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 11:44 Автомобили , Охрид

Fiat Grande Punto -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
24 јул. 14:09 Автомобили , Прилеп

Fiat punto

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
22 јул. 22:53 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Grande Punto -07 1.3 multijet

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток