Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Grande Punto Abarth

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


07 мар. 17:14 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 21:34 , ,

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
02 септ. 15:35 , ,

Fiat Grande Punto Abarth 1.4Turbo

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 јул. 20:35 , ,

GRANDE PUNTO SPORT 1.9JTDm 131KS AUTO KODEKS

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
30 септ. 17:56 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD -08

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
08 мај 11:16 , ,

Fiat Abarth 1.4 Turbo 215ks Edinstven vo MK zamena

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
15 мар. 16:28 ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjtd dynamic sport-07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток