Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


25 септ. 23:28 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat GrandPunto 1.3 multiJet -06/-07

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 20:57 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 15:41 Автомобили , Гостивар

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DISEL EKSTRA CENA

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 17:30 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto 88kw 1.9jtd -07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 12:25 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto 88kw 1.9jtd - 07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 22:19 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 авг. 14:34 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
10 апр. 11:57 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto 1.3JTD klima

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 21:02 Автомобили , Гостивар

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 16:06 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток