Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Grande Punto

19 јун. 23:23 ,

Fiat Punto Grande Novo -18

8 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
17 јан. 08:35 ,

Grande punto 1.4 95ps

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 22:51 Претпријатие ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 02:59 ,

Fiat Grande Punto 1.4 16v

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 11:46 ,

Fiat Grande Punto Sporting 1.9 131 ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 15:12 ,

Fiat Grande Punto 1.4 16v 70kw

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 21:34 ,

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 15:47 ,

Fiat Grande Punto Evo -08

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток