Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Grande Punto | Pazar3

05 ноем. 11:40 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3mjtd

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
22 септ. 09:47 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3 multyjet dizel

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
18 септ. 12:23 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3jdt -06 registriran ZAMENA

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 00:21 Автомобили , Куманово

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 PLIN BENZIN

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 мар. 11:52 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.4 16v

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
30 дек. 16:40 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.3 multijet

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 5 000 - 9 999
05 дек. 16:02 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
20 ноем. 18:49 Автомобили , Куманово

FIAT Grande Punto 1.3 JTD Lounge

4 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 09:45 Автомобили , Куманово

FIAT GRANDE PUNTO 1,4 EKSTRA SVAJCARIJA

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 окт. 22:20 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 17:44 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto 1.9 multi jett hitnoo

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
08 јун. 21:25 Автомобили , Куманово

FIAT GRANDE PUNTO -08 PLIN 88000km NEUVEZ ITNO ZAM

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
13 ноем. 22:30 Автомобили , Куманово

Fiat Grande Punto -06

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток