Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Grande Punto | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 15:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i 8v -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 ноем. 23:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 окт. 17:08 Автомобили , Скопjе , Скопје

Grande Punto -07 dizel

2 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток