Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 ноем. 02:55 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9 JTD 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 22:54 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9 JTD -06

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 авг. 01:41 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 10:08 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.3

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 15:03 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 00:19 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.2 benz

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
31 јан. 17:27 Автомобили , Струмица

Fiat Punto grande 1.2 benz

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт. 17:54 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
21 јан. 19:29 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 90 turbo 6 brzinec

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток