Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Idea

Вчера 20:11 Претпријатие , ,

FIAT IDEA 1.4 BENZIN 70KW 95KS FUL EKSTRA CENA

2 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:50 ,

FIAT IDEA 1.4 70kw 95ks 2006god NOV UVOZ

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 09:13 ,

FIAT IDEA 1.9multijet

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 21:21 ,

Fiat Idea 1.9 Multijet

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 18:52 ,

Fiat idea

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 16:48 , ,

Fiat Idea 1.4

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
24 ноем. 16:53 , ,

FIAT IDEA 1.3 D Multijet -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 септ. 21:01 ,

Fiat Idea 1.4 -05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
24 јул. 13:09 ,

Fiat Idea 1.9 TDI

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 13:54 , ,

Fiat Idea -05 1368cm3 70KW Benzin manual 5speed

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 12:51 ,

Fiat Idea 1.4l -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 17:41 , ,

Fiat Idea 1.3 multijet

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 јун. 11:44 , ,

FIAT IDEA 1.3 MULTIJET

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 23:40 ,

Fiat Idea

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 21:15 ,

FIAT IDEA AVTOMATIK PANORAMA

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 23:04 ,

FIAT Idea 1.9 JTD

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 13:38 ,

Fiat Idea 1,9 jtdm uvoz svajcarija

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 00:27 ,

FIAT IDEA 1.3 MULTIJET ( FACELIFT EXTRA)-08

3 050 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 13:00 , ,

Fiat Idea 1.4

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 12:42 ,

Fiat Idea 1.4 benzin plin

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 13:53 , ,

Fiat Idea

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 13:44 , ,

Fiat Idea music edition 1.4. 95ks

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 окт. 17:51 ,

FIAT IDEA 1.3 dizel UNIKAT NOVA

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
06 авг. 23:03 , ,

Fiat Idea 1.3 d

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 јул. 18:49 , ,

FIAT IDEA 1.4 REGISTRIRANA NA MK

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
27 јун. 23:36 , ,

Fiat Idea 1.4 klimatronic

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 21:30 ,

Fiat Idea

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 16:14 , ,

Fiat Idea

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 18:19 Претпријатие ,

FIAT IDEA 1.3 Mjet FULL UNIKAT AUTO

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 15:32 , ,

FIAT IDEA 1.3 multijet

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
20 фев. 19:04 ,

Fiat Idea

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
31 мај 10:20 ,

Fiat Idea 1.9 JTD Multijet -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 окт. 18:29 , ,

Fiat Idea 1,9 jtd full oprema -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток