Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Fiat | Idea | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


29 ноем. 07:36 Автомобили , Куманово

FIAT IDEA 1.4 70kw 95ks -06

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 16:48 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Idea 1.4

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
24 ноем. 16:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT IDEA 1.3 D Multijet -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 ноем. 12:18 Претпријатие Автомобили , Куманово

FIAT IDEA

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
29 септ. 21:01 Автомобили , Штип

Fiat Idea 1.4 -05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
04 авг. 10:58 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Idea 1.9 dizel

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
24 јул. 13:09 Автомобили , Кавадарци

Fiat Idea 1.9 TDI

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 13:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Idea -05 1368cm3 70KW Benzin manual 5speed

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 12:51 Автомобили , Гостивар

Fiat Idea 1.4l -06

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток