Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Linea

Вчера 10:54 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.3 multijet

6 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
30 јул. 11:43 Претпријатие ,

Fiat linea 1.3mjet

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 12:15 , ,

Fiat Linea -09

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 00:15 , ,

Fiat Linea 1.3 jtd

6 550 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
02 мај 22:12 ,

Fiat Linea Dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 12:15 ,

FIAT LINEA 1.4 cc 2016

6 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
07 фев. 15:31 , ,

Fiat Linea -10

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
02 јан. 20:00 ,

Fiat Linea -13

6 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 13:57 , ,

Fiat Linea 1.4 07 benzin plin

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
18 ноем. 11:15 , ,

Fiat Linea 1.3 Multijet -15

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
14 ноем. 20:17 , ,

Fiat Linea 1.4 atest plin

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
16 окт. 11:54 , ,

Fiat Linea 1.4 benzin/plin

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
15 окт. 19:26 , ,

Fiat Linea 1.3. Multijet

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
12 окт. 18:41 , ,

Fiat Linea

5 870 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
26 мај 20:01 , ,

Fiat Linea prv gazda

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
02 мај 00:41 , ,

Fiat Linea 1.4 prv gazda

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
21 мар. 21:07 , ,

Fiat Linea

7 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
21 мар. 08:37 , ,

Fiat Linea -08

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 мар. 21:39 ,

FIAT LINEA 1.4 benzin

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
29 јан. 11:49 , ,

Fiat Linea 1.4 69000km

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
20 јан. 14:52 ,

FIAT LINEA 1.4 BENZIN \ PLIN -13 (redizajn)

5 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
30 дек. 09:31 ,

Fiat Linea 1.3 multijet 27.000 km NOVA

7 050 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
10 дек. 19:00 , ,

Fiat Linea

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
25 окт. 20:18 ,

Fiat Linea 1.4 benzin/plin

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
07 септ. 11:27 , ,

Fiat Linea 1.4 -08

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 23:07 , ,

Fiat Linea plin

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 14:48 , ,

Fiat Linea vo odlicna so sostojba

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
09 мар. 10:27 ,

Fiat Linea

100 000 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 13:17 ,

Fiat Linea

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 09:17 , ,

FIAT LINEA

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
08 дек. 02:03 ,

Fiat Linea 1.3 MultiJet

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 12:18 ,

Fiat Linea

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 19:48 , ,

Fiat Linea

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
14 авг. 08:16 ,

FIAT LINEA DIZEL Multijet motor

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
31 мај 20:37 , ,

Fiat Linea

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
02 апр. 12:49 , ,

Fiat Linea skoro nova

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
15 мар. 18:09 ,

Fiat Linea 1.4 benzin plin mozi zamena

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 11:23 , ,

FIAT LINEA 1.4 BENZIN

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
03 фев. 16:06 , ,

Fiat Linea 1.3.jtd Dynamic

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
17 јан. 20:12 , ,

Fiat Linea

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
31 авг. 13:06 ,

Fiat Linea -08

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 22:16 , ,

FIAT LINEA 1.4 PLIN -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
11 мај 11:28 , ,

Fiat Linea 1.4 -10 kako NOVA

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
27 апр. 01:28 Претпријатие ,

Fiat Linea Full Oprema -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
24 апр. 21:48 , ,

FIAT LINEA 1.4 -10 EKSTRA

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
14 апр. 21:12 , ,

FIAT LINEA -08 1.3 multijet PERFEKTNA

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
27 фев. 20:29 , ,

FIAT LINEA 1.4- 57 kw -11 plin

5 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
28 јан. 10:04 ,

FIAT LINEA 1.4 -07 PLIN ATEST MOZE ZAMENA

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
10 дек. 19:17 ,

Fiat Linea Full Extra -10

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
26 септ. 16:36 , ,

Fiat Linea -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток