Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Linea | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


14 ноем. 20:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Linea 1.4 atest plin

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
02 ноем. 13:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Linea prv gazda

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
02 ноем. 13:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Linea 1.4 07 benzin/plin

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
20 окт. 11:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Linea 1.3 Multijet -15

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
16 окт. 11:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Linea 1.4 benzin/plin

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
15 окт. 19:26 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Linea 1.3. Multijet

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
12 окт. 18:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Linea

5 870 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
26 мај 20:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Linea prv gazda

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
02 мај 00:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat Linea 1.4 prv gazda

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
21 мар. 21:07 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Linea

7 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток