Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Linea

20 јан. 14:52 ,

FIAT LINEA 1.4 BENZIN \ PLIN -13 (redizajn)

5 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999
14 авг. 08:16 ,

FIAT LINEA DIZEL Multijet motor

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток