Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Marea

07 мар. 15:21 ,

FIAT MAREA1.9JTD

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
04 мар. 12:58 , ,

Fiat Mare 2.4 JTD

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 21:10 ,

Fiat Marea 1.9 jtd

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 17:43 , ,

Fiat Marea 1.9 jtd

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 00:04 ,

Fiat Marea 1.9 JTD

35 000 МКД

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
27 дек. 16:51 ,

Fiat Marea 1.9 TD

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
24 дек. 18:25 ,

Fiat Marea 1.9 jtd -01 klima evtino

1 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 19:24 ,

Fiat Marea 1.6 plin

300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 23:01 ,

Fiat Marea 1.6 benzin plin

300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 10:12 , ,

Fiat Marea

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 14:59 ,

FIAT MAREA 1.9 TD PON ZAMENA

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
28 јун. 12:52 ,

Fiat Marea 2.4jtd

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
22 јун. 17:33 ,

Fiat Marea 1.9 dizel 81kw

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 12:14 ,

FIAT MAREA WEEKEND 2.4JTD ITNO

835 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 14:21 , ,

Fiat Marea 1.9 td

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 15:05 , ,

Fiat Marea

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 00:11 , ,

Fiat marea 1.6

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
04 јан. 22:20 , ,

Fiat Marea 2.4 jtd vo odlicna sostojba

61 000 МКД

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
25 ноем. 17:17 ,

Fiat Marea moze i zamena

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 21:31 ,

Fiat Marea 1.9 JTD

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:17 ,

Fiat Marea

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
15 мај 17:04 , ,

Fiat Marea

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 20:24 , ,

Fiat Marea

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
25 мар. 14:21 ,

Fiat Marea 1.9 JTD

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 21:36 , ,

Fiat Marea

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 17:59 ,

Fiat Marea 1.9 JTD

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
14 јан. 02:57 ,

Fiat Marea Evtino

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
28 дек. 07:40 ,

Fiat Marea

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
08 окт. 19:14 , ,

Fiat Marea jtd zamena so moja doplata

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
05 окт. 18:55 ,

Fiat Marea

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 јул. 15:57 ,

Fiat Marea dizel moze zamena

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
22 мај 18:23 , ,

Fiat Marea

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 13:37 , ,

Fiat Marea

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 19:52 ,

Fiat Marea PLIN

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
19 апр. 15:14 , ,

Fiat Marea weekend

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
08 апр. 23:02 ,

Fiat Marea

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 11:06 , ,

Fiat Marea

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 23:05 , ,

Fiat Marea

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 21:49 ,

Fiat Marea

1 550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 14:22 , ,

Fiat marea plin

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 13:11 , ,

FIAT MAREA -99 MOZE ZAMENA

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
03 ноем. 14:53 ,

Fiat Marea JTD -00

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 септ. 02:00 , ,

FIAT MAREA 1.8 benzin plin -98

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 12:08 , ,

Fiat Marea -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 22:00 , ,

Fiat Marea -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 15:37 Претпријатие ,

Fiat Marea 2.4 TD -98 mozi zamena za pikap

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 16:15 ,

Fiat Marea -99 vo odlicna sostojba

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
22 фев. 17:07 ,

Fiat Marea -01 vo dobra sostojba

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
18 фев. 18:42 , ,

Fiat Marea 1.9 jtd -00

1 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 23:17 ,

FIAT MAREA 1.9 JTD -00 MOZE ZAMENA ZA BG VOZILO

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток