Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Fiat | Marea

27 јул. 15:57 ,

Fiat Marea dizel moze zamena

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
24 септ. 12:08 , ,

Fiat Marea -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 11:17 ,

Fiat Marea 1.9 dizel -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
26 мај 17:39 , ,

Fiat Marea -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
30 мар. 05:20 ,

Fiat Marea -96

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток