Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Fiat | Multipla | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 10:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT MULTIPLA

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 01:58 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat multipla

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 18:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Multipla

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 09:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT MULTIPLA 1.9 GTI NOV UVOZ FR

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 10:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Multipla 1.9 JTD 105ks

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 20:48 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Multipla 1.9 JTD

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 09:50 Автомобили , Скопjе , Центар

FIAT MULTIPLA 1.9 GTI

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:50 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Multipla

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 22:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Multipla 1.9JTD Full Oprema Moze i Zamena

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток