Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Palio

11 мар. 20:02 , ,

Saraj

250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 19:30 , ,

Fiat Palio td 1.7

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 15:22 , ,

Fial Palio

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 21:14 ,

Fiat Palio vo top sostojba

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 01:16 , ,

Fiat Palio weekend 1.7 td

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 15:21 , ,

Fiat Palio

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
10 мај 18:47 ,

Fiat Palio

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
13 мар. 19:35 ,

Fiat Palio

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:43 ,

Fiat Palio 1.2

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 ноем. 22:43 ,

Fiat Palio

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
28 септ. 08:55 Претпријатие , ,

FIAT PALIO BIZNIS I SEMEEN AVTO DIZEL REGIST EVTIN

999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
04 септ. 20:43 ,

FIAT PALIO 1.7 TDI

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 14:54 ,

Fiat Palio 1.7 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 12:49 ,

Fiat Palio

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 22:52 ,

Fiat Palio Weekend

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 10:52 , ,

Fiat Palio Weekend -99

350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 15:24 ,

Fiat Palio ekstra socuvano -98

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
25 дек. 18:03 ,

Fiat Palio -00

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 23:40 ,

FIAT PALIO -99 ITNO

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 18:34 ,

Fiat Palio -00

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 23:37 ,

Fiat Palio 1.6 so atestiran Plinski ured -01

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
31 авг. 18:16 , ,

Fiat Palio 1.7 TD -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
25 авг. 23:59 , ,

Fiat Palio -98

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 20:45 , ,

Fiat Palio -98

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 08:50 , ,

Fiat Palio 1.2 registriran 22.12.2015 -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 15:09 ,

Fiat Palio -03 1.9jtd 59kw full euro 3

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 22:16 , ,

Fiat Palio Weekend -98

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток