Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Fiat | Panda | Pazar3

07 јан. 17:36 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

1 550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток